NOVINKY/CO BYLO

POHÁDKA O CUKROVCE

18. 12. 2017

V pátek 8.12.2017 proběhlo v Písecké bráně v Praze vyhlášení celorepublikové výtvarné soutěže, kterou každoročně vyhlašuje společnost Novo Nordisk. Letošní téma bylo „POHÁDKA O CUKROVCE“ v několika věkových kategoriích. Cukrovka ve skutečnosti není vůbec žádná pohádka, naopak. Děti se s různými úskalími potýkají každý den.

Děti z Diacelu Písek nejen malovaly své obrázky, ale i psaly pohádku v rámci letního dia tábora „Štědronín 2017“ a s velkou oznamujeme, že naše děti získaly:

Individuální soutěž:
Nejmladší kategorie: 2.místo: Tereza Cihelková
Nejstarší kategorie: 3,místo: Tereza Durayová

Kategorie tábory:
Mladší 7 - 11 let:
1 místo: Philippe Stejkoza


V nejstarší kategorii 12 - 18 let: 
1.místo: Nikola Pizúrová, Anna Bartáková
2.místo: Šárka Kolářová, Adéla Štanclová

Celou slavnost moderovala herečka Lucie Pernetová. Ceny dětem předávala ředitelka společnosti Novo Nordisk Daniela White, JUDr. Václav Letocha, předseda Sdružení rodičů a přátel diabetických dětí ČR, Zdenka Staňková, Diacel Písek a Pavlína Činčurová z Klubu mladých diabetiků

Zdenka Staňková, Diacel Písek

17. 01. 2019

VÝSLEDKY TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRKY NA PÍSECKU

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ CHARITNÍHO DÍLA, VÝSLEDKY LETOŠNÍ TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRKY JSOU TADY! DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ PŘILOŽILI RUKU K DOBRÉMU DÍLU, VŠEM KTEŘÍ PŘISPĚLI DO KASIČEK KOLEDNÍČKŮ A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ NAŠÍM RODINNÝM PŘÍSLUŠNÍKŮM, KTEŘÍ NÁM PRO VÝKON CHARITNÍHO DÍLA POSKYTUJÍ PEVNÉ RODINNÉ ZÁZEMÍ!

15. 01. 2019

POZVÁNKA na jednání pracovní skupiny OSOBY V NEPŘÍZNIVÉ SOCIÁLNÍ SITUACI

POZVÁNKA na jednání pracovní skupiny OSOBY V NEPŘÍZNIVÉ SOCIÁLNÍ SITUACI dne 29. ledna 2019 od 9.30 hodin v Městském středisku sociálních služeb (Nábřeží 1 máje 2142, Písek)

15. 01. 2019

POZVÁNKA na jednání pracovní skupiny RODINY S DĚTMI

POZVÁNKA na jednání pracovní skupiny RODINY S DĚTMI projektu „Komunitní plánování rozvoje sociálních služeb pro ORP Písek“ dne 29. ledna 2019 od 13.00 hodin v Arkádě - sociálně psychologickém centru, z.ú. (Husovo nám. 2/24, Písek)

NEJČASTĚJSÍ DOTAZY

Nemám dost peněz na bydlení a jídlo

Veškeré dávky jsou vypláceny na místně příslušném úřadu práce dle místa vašeho trvalého bydliště. ...

Více

Jsem sám/sama a potřebuji pomoc

Obraťte se na Oddělení sociální práce a pomoci Odboru sociálních věcí Městského úřadu v Písku. Sociální pr...

Více

Mám dluhy

Jste v dluhové pasti a nevíte kudy dál? Obraťte se na Oddělení sociální práce a pomoci Odboru sociálních věcí Městsk&eacu...

Více

Pečuji o dospělou osobu s postižením

Péče o osoby se zdravotním postižením v domácím prostředí zahrnuje celou řadu otázek. Zvládá rodina péči samostatně neb...

Více
Více dotazů